hokejbal
  LÚZR CUP 2010

LUZR CUP

První  turnaj v Chrudimi proběhl 25.7. po názvem LÚZR CUP za účasti 6.týmu,ty byly rozděleni do dvou skupin.

Skupina A

V prvním zápase se v skupině A od 9:00 utkaly týmy Jokeritu B a Parama Svitkova B,oba týmy se nově tvořící pro ročník 2010 – 2011 Oblastní ligy.Po nejvíce nervózním zápase turnaje odešel vítězně Svítkov,když vítěznou branku vstřelil minutu před koncem

JOKERIT CHRUDIM „B“ – PARAMO SVÍTKOV STARS „B“  3:4 (1:2)

Ve druhém utkání se představil posední z trojice týmu ve skupině A,Fire Horses Živanice,který svou sestavou určitě patřil k favoritum turnaje,což ve svém prvním zápase potvrdil,když nad Svítkovem zvítězil  7:1.

PARAMO SVÍTKOV STARS „B“   - FIRE HORSES ŽIVANICE  1:7 (0:3)

V posledním zápase předvedli skupiny předvedli chrudimští daleko koncentrovanější výkon a dlouho drželi se Živanicemi krok a měli i možnost ujmout se vedení,zlom vsak přišel v 18. Minutě,kdy se Horses ujali vedení a to již nepustili,o minutu později přidali navíc i druhou branku.

FIRE HORSES ŽIVANICE   -  JOKERIT CHRUDIM „B“  2:0 (0:0)

Konečná tabulka skupiny A:

1.       Fire Horses Živanice                   6

2.       Paramo Svítkov Stars „B“           3

3.       Jokerit Chrudim „B“                    0

Skupina B

Skupina B startovala od 10:00 zápasem Chrudim dorost s Deem Teemem,jak již název napovídá první tým je složen z týmu chrudimského dorostu,který v letošním ročníku skončil až ve finale ve sve soutěži.Na druhé straně Deem Teem byl složen především z týmu přeloučských Jestřábu.Po bezbrankové remíze po základní hrací době,zvítězil Jokerit po sam. střílení.

JOKERIT  CHRUDIM dorost – DEEM TEEM  1:0ss (0:0)

Ve druhém zápase skupiny se představil tým z Prahy – resp. Goblins Praha.Po zdlouhavé „taktické“večerní přípravě vstoupil do turnaje prohrou.Goblini z Prahy určitě kandidoval svým přistupem na nejsympatičtější tým turnaje.

GOBLINS PRAHA - JOKERIT  CHRUDIM dorost  1:8 (0:2)

GOBLINS PRAHA - DEEM TEEM  0:8 (0:4)

Konečná tabulka skupiny B:

1.       Jokerit Chrudim dorost                    5

2.       Deem Teem                                     4

3.       Goblins Praha                                  0

o 5. místo

Duel mezi  Goblinami a Jokeritem ,byl dlouho vyrovnanou hrou,bez obran,se oba pouštěli do ofenzivních akcí,dluho se však nikdo nemohl trefit,stestí se přiklonilo na stranu chrudimských,když se ve 21.minutě ujali vedení,o dvě minuty později přidali druhou branku a dali tak konečnou podobu vysledku.Ikdyž Goblini  skončili na poslednim mistě,určitě byli prijemným překvapením.Škoda pouze zranění jednoho Goblinu,který si při zápase ještě ve skupině s dorostem Chrudimi přetrhl achilovku,během těchto dní se podrobí operaci,prejeme brzké uzdravení.

JOKERIT CHRUDIM „B“ - GOBLINS PRAHA  2:0 (0:0)

o 3. místo

V zápase o třetí místo se utkali Svitkov s Deem teemem,v zápase se ujali vedení Deemští hned po 34 vteřinách,stav srovnali svítkovští na 1:1 a ve 22.minutě dokonce stav otocili ,vyrovnání však přišlo v 24. minutě,tak přišly na řadu samostatné nájezdy,v těch se prosadil jako jediný Dan Žák a získal tak pro Svítkov třetí místo.

PARAMO SVÍTKOV STARS „B“   - DEEM TEEM  3:2 ss (0:1)

Finále

Ve finále se utkali dva týmy,které předváděly nejlepší hru a zaslouženě tak dostaly možnost bojovat o první misto.Chrudimští se dvakrát dostali do vedení,ale ten Živanice pokaždé dokázaly smazat,zápas měl tempo a vysoké nasazení.Živanice strhlu vedení na svou stranu minutu před koncem z pŕesilové hry,v power play poté potrvdily vedení a rozhodly finále.

JOKERIT  CHRUDIM dorost - FIRE HORSES ŽIVANICE  2:4 (2:2)