hokejbal
  Jokerit Chrudim "B"

DELTA PROKÁZALA SVÉ KVALITY A DRŽELA OTĚŽE ZÁPASU PEVNĚ VE SVÝCH RUKÁCH,POTÉ JOKERIT ROZSTŘÍLEL JEŽKY

Delta ukončila vítěznou šňůru Jokeritu "B", Delta se trefila již v první minutě a jasně dominovala zápasu,až za stavu 4:0 snížil ve 21. minutě Dobrovolný z přesilovky.Skóre zavřel Bašus na konečných 5:1.Ve druhém zápase s Ježky "C" si chrudimští zastříleli a vklidu si došli pro tři body,přezimují tak na 7. místě s náskokem devíti bodů na Autosklo"C".

Delta Pardubice - HBC Jokerit Chrudim 5:1 (3:0,2:1,0:0)

Fakta: střely: 47:26,vyloučení: 4:5,přesilovky: 5:4,využití: 0:1, v oslabení: 1:0

Branky: 1. Stránský,13. Švihlík (SH),15. Novotný,17. Filip,25. Bašus - 21. Dobrovolný (Šikl) (PP)

Sestava: Sisr - Bureš (SD),Staněk,Šídlo,Špulák,Trojek (SD),Vágner - Čejgl,Dobrovolný,Musil,Nevečeřal,Novák,Procházka,Šikl,Šimek,Zdražil.

HBC Jokerit Chrudim - Ježci Heřmanův Městec "C" 11:4 (3:2,2:1,6:1)

Fakta: 40:35,vyloučení: 3:7,přesilovky: 6:3,využití: 2:0,v oslabení: 1:0

Branky: 5. Čejgl (Špulák),12. Šimek (Nevečeřal),15. Bureš (Trojek), 19. Bureš (Šimek) (PP),30. Musil (Špulák,Nevečeřal),32. Trojek (Vágner) (SH),36. Procházka (Bureš),37. Bureš (Musil,Holub),38. Čejgl,44. Nevečeřal (Staněk),45. Holub (PP)

Sestava: Zdražil - Bureš,Stanek,Šídlo,Špulák,Trojek,Vágner - Čejgl,Holub,Musil,Nevečeřal,Procházka,Říha,Šikl,Šimek.

JOKERIT SI PORADIL SNADNO S AUTOSKLEM "C", ROZHODLA PRVNÍ TŘETINA

Jokerit porazil jednoho z adeptů na finálovou osmičku a zároveň se všemi rivali o osmou příčků má lepší vzájemné zápasy,po Splašených Holí,Heřmanova Městce "C" přidali Autosklo "C"

HBC Autosklo Pardubice "C" - HBC Jokerit Chrudim "B" 2:8 (0:4,1:2,1:2)

Fakta: střely: 22:31,vyloučení: 3:6,přesilovky: 4:2

Branky: 20. Korel,39. Jirák - 1. Nevečeřal (Zdražil),5. Holub (Gabriel),6. Holub,10. Procházka (Bureš),28. Špulák (Nevečeřal),29. Zdražil (Trojek),44. Nevečeřal (Zdražil),45. Bureš (Procházka)

Sestava: Papoušek - Bureš (SD),Holub (SD),Trojek (SD),Vágner,Špulák - Čech,Gabriel (SD),Nevečeřal,Procházka,Staněk,Šídlo,Šimek,Zdražil

JOKERIT "B" ZDOLAL "SPLAŠENKY" DÍKY VYUŽITÝM PŘESILOVKÁM

Jokerit svým třetím vítězstvím,kdy rozhodující náskok získal v poslední třetině a zvládl tak závěr zápasu,

HBC Jokerit Chrudim "B" - SK HBC Splašené Hole 5:3 (1:1,1:2,3:0)

Fakta: Střely: 25:27,vyloučení: 6:12,přesilovky: 8:4,využití: 4:1

Branky:
7. Čejgl,18. Nevečeřal (Zdražil,Musil) (PP),31. Šimek (Gabriel) (PP),36. Šídlo (Musil,Zdražil) (PP),40. Vágner (Čech) (PP) - 13. Kudláček,23. Žák (PP),24. Faltus

Sestava:
Papoušek - Staněk,Šídlo,Špulák,Vágner - Čech,Čejgl,Dobrovolný,Gabriel (SD),Holub (SD),Musil,Nevečeřal,Novák,Řehák,Šimek,Zdražil

JOKERIT  PODRUHÉ  VYHRÁL  MÍŘÍ  KE  STŘEDU  TABULKY

HBC Roneka Pardubice - HBC Jokerit Chrudim "B"  4:7 (1:1,2:5,1:1)

Branky:15. Mejtský Josef, 28. Krutílek (PP),29.Pláček,43. Pláček - 4. Vágner (Musil),19. Musil (Špulák) (SH),23. Musil (Nevečeřal),24. Novák (Čejgl,Špulák) (PP),25. Říha (Čech),30.Šimek (Novák,Čejgl),32. Šimek (Novák,Čejgl)

10. HBC Roneka Pardubice 7 0 0 0 7 15:46 0

HBC Jokerit Chrudim "B" - HBC Fire Horses Živanice 2:5 (0:1,1:3,1:1)

Branky: Špulák (Novák),Nevečeřal (Staněk) - Sláma,3x Hejhal,Oliva

Sestava: Kaván - Staněk,Šídlo,Špulák,Vágner - Čech,Dobrovolný,Musil - Nevečeřal,Novák,Procházka.

Vyloučení: 6:7,Přesilovky: 5:4,Využití: 0:1
Střely: 28:29

Jokerit ztratil bod 8 sekund před koncem

ERA Svítkov Stars Pardubice "B" - HBC Jokerit Chrudim "B" 5:3 (0:1,0:1,5:1)

Jokerit se soupeře nezalekl a ikdyž pomér střel v první třetině byl 16:10 šel Jokerit do vedení po vyhrané buly Dobrovolným a střelec Staněk otevřel skóre -0:1,ve druhé třetině zvýšil Novák a zdálo se Jokerit má zápase ve svých rukách.Do třetí třetiny Jokerit vstoupil s úkolem udržet vedení a odvézt ze Svítkova vítězství.V 6. minutě však snížil Jurga a Jokerit ztrácel půdu pod nohama o vedení se postaral ve 40 minutě Kopečný v následné přesilovce se Svítkov ujal vedení.Jokerit však nesložil zbraně a v power play srovnal na 3:3 Trojek po serii doražek.Osm vteřin dělilo Jokerit od bodu,když však napřáhl Jurga a vyslal stŕelu na Zdražila,který změnila směr a propadla tak do branky,v následné power play pećetil výhru domácích Zdeněk.Jokerit již tak po třetí ztratil dobře rozehrané zápasy ať již s Deltou,Olympií a nyní se Svítkovem,ačkoli předváděná hra neodpovídá pouze tŕem bodům v tabulce.

Branky: 36. Jurga,40. Kopečný, 40. Žák (PP),45. Jurga,45. Zdeněk (EN) - 11. Staněk (Dobrovolný),21. Novák (Čech) (PP),45. Trojek (Čech).

Sestava: Zdražil - Staněk,Šídlo,Vágner, Trojek (SD) - Musil,Nevečeřal,Dobrovolný - Čech,Procházka,Novák - Špulák,Novelinka,Říha.

Vyloučení: 2:3,přesilovky: 3:2,využití: 1:1.

Medvědi rozhodli o výhře ve třetí třetině

HBC Jokerit Chrudim "B" - Medvědi Pardubice 1:5 (1:2,0:0,0:3)

Vícemistři za poslední dva roky vstoupili do zápasu,daleko aktivněji a vytvořili,si řadu střeleckých příležitostí.Bohužel v 6. minutě nedisciplinovanost domácích nabídla Medvědům pětiminutovou přesilovku,tu využili pouze jednou.Poté hráčům Jokeritu se podařilo vyrovnat a především Musilem a Nevečeřalem hrozili individuálními úniky.Nabídnutá přesilovka ke konci třetiny využita Dobrovolným srovnala stav utkání pouze na necelou minutu,v čase 14:39 se trefil Borovec. Druhá třetina skončila bez branek a tak se rozhodovalo až ve třetí třetině,kdy se prosadila zkušenost Medvědů a postupně odskočili až na konečných 1:5

Branky: 14. Dobrovolný (Špulák) (PP) - 7. Lapka (PP),15. Borovec,34. Horák (PP),35. Ziegler,39. Nečas

Sestava: Zdražil - Staněk,Špulák,Šídlo,Vágner - Čech,Dobrovolný,Musil - Nevečeřal,Šikl,Šimek - Trojek (SD)

Vyloučení: 10:10,přesilovky: 8:9,využití: 1:2

Jokerit ztratil dobře rozjetý zápas

Olympia Hradec - HBC Jokerit Chrudim "B" 4:3 (0:1,2:1,2:1)

V brance Jokeritu se poprvé představil na záskok Zdražil,prokázal,že určitě to byla správná volba,dlouho svými zákroky držel Jokerit ve hře svými zákroky.Jokerit se dostal až do dvoubrankového náskoku,který Olympia srovnala tečí Třasáka a střelou přes obránce Špryňarem.Další dva góly přidali Robich v přesilové hře a Rotter do prázdné branky v rychlé souhře.Jokerit kontroval taktéž v přesilové hře Novákem po nahrávce Šídla,avšak oslabení pět minut před koncem do konce zápasu,vzalo Jokeritu naději na body z dobře rozjetého zápasu.Na hřišti leadera tabulky zanechal dobrý dojem ze hry.

Branky: 22. Třasák,27. Špryňar,34. Robich (PP),36. Rotter - 13. Novák (Čejgl),20. Čejgl (SH),40. Novák (Šídlo) (PP).

Sestava: Zdražil - Špulák,Vágner,Staněk,Šídlo,Trojek (SD) - Holub (SD),Čech,Šikl - Musil,Šimek,Novák - Čejgl,Procházka,Dobrovolný.

Vyloučení: 3:5,přesilovky: 4:2,využití: 1:1, v oslabení: 0:1

Střely: 47:40 (14:8,13:16,17:16)

První body pro nováčka

Ježci Heřmanův Městec „C“ – Jokerit Chrudim „B“ 3:8 (2:3, 1:2, 0:3)

Zápas v Ježkárně mluvil dvě třetiny spíše pro hosty, kteří ale své vítězství definitivně potvrdili až v posledním dějství. Ježci tak spadli na nečekané poslední místo v tabulce a Jokerit se umístil ve středu tabulky, když je s deseti brankami třetí nejproduktivnější v soutěži.

Michal Zdražil (Jokerit Chrudim): „Celý zápas jsme byli aktivnější, když zlomový gól přišel za stavu 5:3 pro nás, poté soupeř rezignoval.“

10. Ježci Heřmanův Městec C 2 0 0 0 2 4:16 0

DELTA PŘESILOVÝMI HRAMI OTOČILA ZÁPAS TRPĚLIVOU TAKTIKOU VYHRÁLA NAD MLADÝM TÝMEM JOKERITU „B“

Jokerit Chrudim „B“ – Delta Pardubice 2:6 (2:1,0:4,0:1)

Delta se na Jokeritu první třetinu rozkoukávala a po 8. minutách prohrávala 2:0,ale otočila zápas ve třech po sobě nabídnutých přesilových hrách.Výpadek Jokeritu dokázala využít a odskočit až na 2:5,třetí třetina byla vyrovnaná,Delta upravila skóre na konečných 2:6,když Jokerit nevyužil,řadu střeleckých příležitostí.

Michal zdražil: „Věděli jsme,že Delta má kvalitní tým,škoda výpadku ve druhé třetině,skóre neodpovídá průběhu hry,do budoucna je určitě nutné vyvarovat se zbytečných faulů ať dvouminutových tak těch vyšších,škoda nevyužitých příležitostí,které jsme měli“.

Miroslav Stránský: Hráči Jokeritu mě překvapili,mládím a předvedenou hrou především v první třetině.Klady naší hry vidím především v využití přesilových hrách a hra ve druhé třetině.Kvalitu našeho týmu určitě prověří tým Medvědů příští víkend.

Chrudimské béčko v Poháru druhé

Skupina N,která byla odehrána 29.8. za pořadatelství v Chrudimi za účasti třech týmů. V Chrudimi se představily 2 týmy 2.NhBL Prachovic,které dorazily v počtu 12 hráčů v poli.Prachovičtí představili trend omlazení,když nasadili v turnaji několik dorostenců.
Druhý zástupce 2.NhBL Přelouč „B“, favorit tohoto turnaje přijel s 10 hráči do pole včetně s pěti hráči z přeloučského „A“,které v prvním kole nebylo nasazeno.
Domácí tým rezerva Chrudimi nastoupila v počtu 14 hráčů v poli,tým béčka byl složen až na jednu výjimku výhradně z hráčů,kteří budou reprezentovat Chrudim v Oblastní lize v této sezóně 2010 – 2011.
Turnaj rozhodovala dvojice rozhodčích Úlehla,Pavlovec

HC JESTŘÁBI PŘELOUČ – Cidlinský – Kazimír D,Kazimír M.,Dvořák,Mátl,Vojtíšek,Hackenberg,Diviš,Štefanský,Kubát,Raška

HOLCIM PRACHOVICE – Brož – Dvořák,Javorek,Trávníček,Hubáček,Mikan,Kosina,Novák,Živný,Kayrušin,Šafář,
Sotona,Zídek,Padovský,Bucek

HBC JOKERIT CHRUDIM – Papoušek – Procházka,Stanék,Čech,Novák,Šikl,Šimek,Čejgl,Zdražil,Vágner,Šidlo,Špulák,Nevečeřal,
Musil

JOKERIT CHRUDIM „B“ – HOLCIM PRACHOVICE 6:0 (1:0,4:0,1:0)

4.Nevečeřal (Musil), 22.Staněk (Čejgl),28.Zdražil (Nevečeřal),28.Šimek,
29Procházka (Čech) a 35.Čejgl.

Vyloučení: 6:7,přesilovky: 6:6,bez využití
Střely: 8:5,14:1,7:5 (29:11)

V prvním zápase se představili domácí Jokerit proti hostům z nedalekých Prachovic,utkání začalo v rychlém tempu,v úvodu měli navrch spíše chrudimští.Prachovice ohrozily branku Chrudimi,po útočné buly,kdy zavřely chrudimské hráče ve svém útočném pásmu.
Během  třetiny však začal sílit tlak „žolíků“ a to přineslo i vedení,když po asistenci
Musila se trefil ze samostatného nájezdu Nevečeřal-1:0.Třetina byla z Chrudimi
Druhá třetina začala tak jak skončila ta první,tlakem domácích. Ve 22. minutě
zvýšil na 2:0 Staněk po nahrávce Čejgla stŕelou od modré.Nalomené Prachovice
poslal do kolen časový úsek od 28 – 29 minuty v zápase.Kdy se trefil Zdražil
po kombinaci do prázdné branky s Nevečeřalem,Šimek,Procházka,tím bylo
o osudu zápasu rozhodnuto.Konečnou podobu dal výsledku ve 3. třetině Čejgl

HC JESTŘÁBI PŘELOUČ „B“ - HOLCIM PRACHOVICE 6:0 (4:0,2:0,0:0)

6.Kubát (PP),8.Hackenberg (Kazimír M.),9.Kubát (Štefanský),13.Štefanský (SH),19.Mátl (Kubát),29. Kazimír M. (Raška)

Vyloučení: 4:1,přesilovky: 1:4,využití: 1:0,v oslabení: 2:0
Střely: 41:31 (12:11,12:8,17:12)

Ve druhém zápase turnaje se utkali Holcim a Přelouč,kdy jasně dominoval tým z Přelouče kdy po první třetině již vedl již 4:0 po trefách Kubáta,Hackenberga a Kazimíra.Holcim se pokoušel prolomit střeleckou smůlu,především byli vidět Kosina s Hubáčkem,ale trefy se Holcim nedočkal,tak ve druhé třetině zakončil skóre na konečných 6:0 Mátl a Kazimír.Holcim se představil s nadějnými dorostenci,kteří zde sbírali zkušenosti a představili se v dobrém světle.Přelouč si připsala první vítězství a potvrdila tak roli favorita jak v zápase tak i v samotném pohárovém turnaji.Prachovice tak skončily na nepostupovém třetím místě s dvěma porážkami.

HC JESTŘÁBI PŘELOUČ „B“ – HBC JOKERIT CHRUDIM „B“ 8:1 (0:0,2:1,6:0)

25.Raška (Štefanský,Hackenberg) (PP),28.Vojtíšek (Mátl,Cidlinský),35.Hackenberg (Kubát) (PP),38.Kubát (Štefanský),39.Kubát (Raška),40.Hackenberg (Štefanský),43.Hackenberg (Kubát),45.Štefanský (Raška) – 16.Novák (Šimek,Čejgl)

Vyloučení: 4:2,přesilovky:2:4,využití:2:0
Střely: 35:36 (8:10,13:12,14:14)

O vítězi tak rozhodl poslední zápas turnaje,v úvodu Byla hra minimálně vyrovnaná a Jokerit byl přinejmenším vyrovnaným soupeřem.Přelouč se zatáhla do středního pásma a čekala na chybu Jokeritu,ten chyboval minimálně a tak stav 0:0 vydržel až do 16. minuty,kdy se trefil Novák z dorážky ,Jokerit se poté dostával do dalších střeleckých příležitostí a mohl tak přiblížit postup,ale šance zůstaly nepotrestány a tak přišla odpověď z hole Rašky,který po kombinaci se Štefanským uklidil míček pod padajícího Papouška a využil tak první nabídnutou přesilovou hru -1:1,hra se poté vyrovnala.Obrat pro Přelouč zařídil Vojtíšek,střelou pod horní tyč přes obránce -2:1,tak skončila i druhá třetina.Ve třetí třetině v 5. minutě zvýšila Přelouč opět v přesilové hře a v tomto zápase využila obě přesilové hry v zápase,kterou jim Chrudim poskytla,střelou do pravé šibenice trefil Hackenberg,poté přidala Prelouč dalších pět branek.Skóre zápasu však průběhu zápasu neodpovídal,Jokerit měl spousty střeleckých přílžitostí a počet střel 35:36 pro Chrudim,vypovídá,že i přes velký počet obdržených branek byl Jokerit vyrovnaným soupeřem,alespoň minimálně dvě třetiny zápasu.

Tabulka:

Přelouč            14:1     6b.
Chrudim         7:8       3b.
Prachovice      0:12     0b.

JOKERIT CHRUDIM "B" nováčkem v Oblastní lize - východ pro sezónu 2010 - 2011

V této chvíli připravujeme víc informací o nově tvořícím týmu Jokeritu Chrudim "B".Poprvé se tým představil na domácím turnaji LÚZR CUPU v Chrudimi.Více info o turnaji zde

Béčko Chrudimi se představí v Českém poháru doma!!!

V prvním kole Českého poháru hostí, v sobotu 28.8., Jokerit na svém hřišti nedaleký Holcim Prachovice (2NHBl) a favorita přeloučské béčko (2NHBl).Týmy se utkají jednokolově 3x15 minut a postupuje pouze vítěz skupiny.Časový rozpis doplním

Rozpis soutěže již nalosován pro Oblastní Ligu 2010 - 2011

V prvním kole Jokerit doma přivítá určitě jednoho z největších favoritů této soutěže Deltu Pardubice,která při svém posledním působení v Oblastní lze tuto soutěž vyhrála.Jokerit v podzimní části tak nastoupí k 11 zápasům,kdy 5x nastoupí  doma vždy 14:00.

neděle 05.09.10 14:00 HBC Jokerit Chrudim B Delta Pardubice
neděle 12.09.10 14:00 Ježci Heřmanův Městec C HBC Jokerit Chrudim B
neděle 19.09.10 16:30 HC Olympia Hradec Králové HBC Jokerit Chrudim B
neděle 26.09.10 14:00 HBC Jokerit Chrudim B HBC Medvědi Pardubice
neděle 03.10.10 16:30 ERA Svítkov Stars Pardubice B HBC Jokerit Chrudim B
neděle 10.10.10 14:00 HBC Jokerit Chrudim B HBC Fire Horses Živanice
neděle 17.10.10 11:00 HBC Roneka Pardubice HBC Jokerit Chrudim B
neděle 24.10.10 14:00 HBC Jokerit Chrudim B HBC Splašené Hole Pce